Πέμπτη, 8 Σεπτεμβρίου 2011


ΤΟ ΠΥΣΠΕ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ (ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΤΟΥΣ) ΩΣ ΕΞΗΣ:


ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΩΝ
ΔΑΣΚΑΛΟΙ
 1.Σταυροπούλου Αγγελική                5ο Καστοριάς
 2.Τοπάλης Παύλος                             5ο Καστοριάς
 3.Καρολεμέα Αικατερίνη                   5ο Καστοριάς
 4.Τερλή Αικατερίνη                           5ο Καστοριάς
 5.Τσιάντας Γεώργιος                         5ο Καστοριάς
 6.Κωτόπουλος Βασίλειος                  Οινόης
 7.Βοσκόπουλος Σταύρος                   Πενταβρύσου
 8.Δημητρόπουλος Χρήστος               Ν. Οικισμού
 9.Χρυσικός Φαίδων                           Πενταβρύσου
10.Μανίκα Δέσποινα                           Διάθεση
11.Γεωργιάδου Παρθένα                    Χιλιοδένδρου
12.Χατζηφωτιάδης Κων/νος               5ο Καστοριάς
13.Λινού Γεωργία                               Νεστορίου
14.Μπέλλος Σταύρος                          Τοιχιού
15.Χατζηιωαννίδης Ηλίας                   9ο Καστοριάς
16.Σταύρου Δημήτριος                       2ο Μανιάκων
17.Αθανάτου Αγγελική                       4ο Καστοριάς
18.Λιανός Ευάγγελος                         1ο Μανιάκων
19.Φωστηροπούλου Φρειδερίκη         Χιλιοδένδρου
20.Γογούση Ηλέκτρα                          5ο Καστοριάς
21.Τζέλη Φωτεινή                               Κορησού
22.Σαπουντζής Κων/νος                    4ο Καστοριάς
23.Πανταζόπουλος Κων/νος               3ο Άργους Ορεστικού
24.Κεσκίνη Αντωνία                           Νεστορίου
25.Ματσουλιάδη Χριστίνα                  9ο Καστοριάς
26.Τσιότσιου Παναγιώτης                   Μαυροχωρίου
27.Βόλτση Αγγελική                           Μαυροχωρίου
28.Σαπαλίδου Παρθένα                       Πενταβρύσου
29.Βαριοζίδης Κων/νος                      7ο Καστοριάς
30.Λαρχανίδης Δημήτριος                  Μαυροχωρίου
31.Μίγκος Ηλίας                                 Οινόης
32.Τερψιάδου Νίκη                             4ο Άργους Ορεστικού
33.Μπελικαΐδη Ελευθερία                  Νεστορίου
34.Γιαννίκου Ευστρατία                      Νεστορίου
35.Παράσχου Μαργαρίτα                    Τ.Ε. Κορησού
36.Κοτζαμανίδου Άννα                       Νεστορίου
37.Ηλιοπούλου Κυριακή                    Διάθεση
38.Χατζής Κων/νος                             3ο Άργους Ορεστικού
           ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΠΕ ΔΑΣΚΑΛΩΝ
1.Χαραλαμπίδου Ιωάννα                     9ο Καστοριάς
 2.Μάστορα Αγγελική                           Διάθεση
 3.Βάσσου Μαρίνα                              7ο Καστοριάς
 4.Κοκκαλένιος Παναγιώτης               6ο Καστοριάς
 5.Ράτσος Νικόλαος                            9ο Καστοριάς
 6.Δαφόπουλος Ηλίας                         Κορησού
 7.Βόλτση Αναστασία                         6ο Καστοριάς
 8.Λάμπρου Όλγα                               9ο Καστοριάς
 9.Κωνσταντίνου Ιωάννης                  4ο Καστοριάς
10.Καρανικόλας Θωμάς                     9ο Καστοριάς
11.Πασχαλίδης Χρήστος                    2ο Καστοριάς
12.Παπαθωμάς Άγγελος                      3ο Καστοριάς
13.Σιδέρης Αριστοτέλης                     1ο Καστοριάς
14.Σταματέλλου Αποστολία               Διποταμίας
15.Χασάπης Χαριζάνης                       Διάθεση
16.Κελεμάνη Ευτέρπη                         Διάθεση
17.Σιάσιος Γεώργιος                           6ο Καστοριάς
18.Τσιτσιπάνη Αικατερίνη                    Διάθεση
19.Αθανασιάδου Φιλίππια                   9ο Καστοριάς
20.Μιρκοπούλου Βασιλική                 4ο Καστοριάς
21.Γεωργιάδου Ευανθία                      Διάθεση                    
22.Παπαθανασίου Κων/νος                5ο Καστοριάς
23.Γερακιώτη Ελένη                           1ο Καστοριάς
24.Γκώτη Μαρία                                 9ο Καστοριάς

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΩΝ
ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
1.Μωυσιάδου Βασιλική                  Χιλιοδένδρου
2.Παπαδημητρίου Άννα                    Λεύκης
3.Καλαφάτη Δέσποινα                     11ο Καστοριάς
4.Σιμωτά  Αγνούλα                           2ο Μεσοποταμίας
5.Μανώλη Ελένη                            1ο Μεσοποταμίας
6.Καρανικόλα Αγνή                        Δισπηλιού
7.Γούλα Δέσποινα                          1ο Μανιάκων

  ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΠΕ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
1.Κιχίδου Κεράσα                     6ο Καστοριάς
2.Τσίρη Σουλτάνα                     2ο Άργους Ορεστικού
3.Πολίτη Μαρία                        1ο Άργους Ορεστικού
4.Στόλη Αικατερίνη                   Μαυροχωρίου
5.Ρούδη Αλίκη                            Τοιχιού
6.Δημοπούλου Βασιλική            Κωσταραζίου 
7.Σιώμου Ευανθία                      9ο Καστοριάς

                                      ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
1.Στάλια Μαρία                Μεσοποταμίας
2.Χαραλαμπίδου Ελένη    4ο Καστοριάς
3.Παπαδάμος Κων/νος     2ο Μανιάκων
4.Καρβουνίδου Σουμέλα  Χιλιοδένδρου
                                      ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
1.Ζώη Ελισάβετ                Κωσταραζίου
2.Καλλίνικου   Κων/να     Οινόης
3.Κασκαμανίδου Ευδοκία Νεστορίου
4.Μακρή Νικολέτα           3ο Καστοριάς

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου